Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Andżelika Możdżanowska - Sekretarz Stanu

Życiorys

8 lutego 2018 r. powołana na stanowisko Sekretarza Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Pełni także funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

18 października 2017 powołana na stanowisko Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Przed rozpoczęciem działalności parlamentarnej pracowała jako dziennikarz, nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych oraz wykładowca akademicki. Prowadziła Centrum Obsługi Biznesu, zajmując się m.in. doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy UE. Założycielka Stowarzyszenia „Po prostu Pomagam”, organizatorka akcji społecznych i charytatywnych na rzecz chorych dzieci, a także akcji krwiodawstwa na rzecz szpitali w Wielkopolsce „Kropla życia”.

W latach 2011-2015 Andżelika Możdzanowska była senatorem RP. W 2015 r. została Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Od 2015 roku Poseł na Sejm RP.

Andżelika Możdżanowska ukończyła studia z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz ochrony środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest także absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowywania i zarządzania projektami finansowanymi ze środków Unii Europejskiej w Instytucie Biznesu w Kaliszu.

Pobierz zdjęcia

1. Zdjęcie 1  (JPG 8 MB)

2. Zdjęcie 2 (JPG 12 MB)

3. Zdjęcie 3 (JPG 11 MB)

 • Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu

  Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu

 • Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu_

  Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu_

 • Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu__

  Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu__

 • _Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu_

  _Andzelika_Mozdzanowska_Sekretarz_Stanu_